Dzień Otwarty Wydziału Filozoficznego UJ

Wyjaśniamy i zapraszamy Cię do sięgnięcia po pasje, zanurzenia się w prawdziwej nauce, poznania siebie oraz otaczającego nas świata, podróż kulturową i poznawczą.

Wydział Filozoficzny Uniwersytetu Jagiellońskiego swoją historią sięga do XIV wiecznego Wydziału Sztuk Wyzwolonych, ale współcześnie jest wiodącą jednostką naukową i dydaktyczną (posiadamy najwyższą ocenę klasyfikacyjną w kraju A+). Na #FilozoficznyUJ składa się: Instytut Filozofii, Instytut Pedagogiki, Instytut Socjologii, Instytut Psychologii, Instytut Religioznawstwa oraz Katedra Porównawczych Studiów Cywilizacji. Wydział Filozoficzny to miejsce, w którym człowiek stawiany jest w centrum zainteresowań badawczych.

Przygotowaliśmy dla Was wirtualny dzień otwarty naszego Wydziału, w ramach którego poznacie ofertę studiów, możliwości rozwoju i aktywności studenckiej. Zaprosiliśmy do spotkania z Wami wykładowców akademickich, ale i studentów. Nie zabraknie QA i możliwości spotkań indywidualnych.

Nasz program rozpocznie się o 9:20 powitaniem przez Dziekana Wydziału Filozoficznego, następnie przygotowaliśmy dla Was prezentację o różnorodności studiów, kolejne godziny należeć będą do sześciu jednostek #FilozoficznyUJ, zwieńczeniem będzie panel studencki z kołami studenckimi, samorządem i inicjatywami.

9:20 – Rozpoczęcie dnia otwartego przez dziekana Wydziału i przewodniczącą Wydziałowej Rady Samorządu Studentów
9:30 – „Mania studiowania, jak dobrze wybrać i nie zwariować” – prezentacja dla maturzystów
10:00 – Prezentacja Katedry Porównawczych Studiów Cywilizacji
11:05 – Prezentacja Instytutu Pedagogiki UJ
12:10 – Prezentacja Instytutu Socjologii
13:15 – prezentacja Instytutu Psychologii
14:20 – prezentacja Instytutu Religioznawstwa
15:25 – prezentacja Instytutu Filozofii
17:00 – Panel studencki z udziałem przedstawicielek i przedstawicieli kół naukowych, inicjatyw studenckich wydziału.

Obserwujcie nasze media społecznościowe, bądźcie na bieżąco!

Do zobaczenia 10 kwietnia!
Studiuj w sercu Krakowa, poznaj siebie i to co zupełnie dla Ciebie nowe! Wyjaśniaj.