Zarządzenie JM Rektora UJ / Organizacja kształcenia w roku akademickim 2021/2022

Zgodnie z zarządzeniem nr 53 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 24 maja 2021 r., w roku akademickim 2021/2022 kształcenie na Uniwersytecie Jagiellońskim będzie prowadzone w formie kształcenia stacjonarnego z elementami kształcenia zdalnego.

Zajęcia mogą być realizowane w siedzibie Uniwersytetu Jagiellońskiego pod warunkiem zachowania aktualnych wytycznych w zakresie reżimu sanitarnego.

W zakresie kształcenia zdalnego zastosowanie mają wytyczne określone w:

1. komunikacie nr 29 Prorektora UJ ds. dydaktyki z dnia 16 października 2020 roku w sprawie wytycznych w zakresie organizacji zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość;
  2. komunikacie nr 28 Prorektora UJ ds. polityki kadrowej i finansowej z dnia 9 października 2020 roku w sprawie wymagań obowiązujących w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych realizowanych w formie kształcenia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (kształcenie zdalne) umożliwiających rozliczanie obciążenia dydaktycznego osób prowadzących kształcenie zdalne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19 (nie dotyczy Collegium Medicum).

Więcej informacji znajdziecie w pełnej treści zarządzenia: >pobierz<