Zarządzenie JM Rektora UJ / Zasady funkcjonowania Uniwersytetu Jagiellońskiego w dniach 26.03-11.04

Zarządzenie określa zasady funkcjonowania Uniwersytetu Jagiellońskiego od dnia 26 marca 2021 roku do dnia 11 kwietnia 2021 roku w związku z sytuacją epidemiczną w Polsce.

Wstęp do budynków Uniwersytetu Jagiellońskiego mają wyłącznie pracownicy świadczący pracę w trybie stacjonarnym, studenci i doktoranci po uprzednim umówieniu się i otrzymaniu konkretnego terminu spotkania oraz osoby świadczące usługi na rzecz Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Odwołuje się wszystkie konferencje, imprezy o charakterze ogólnouczelnianym lub wydziałowym, imprezy sportowe oraz inne wydarzenia organizowane przez Uniwersytet Jagielloński i dopuszcza się ich organizację wyłącznie w formie zdalnej.

Wstrzymuje się wszelkie wyjazdy zagraniczne, a wyjazdy krajowe ogranicza się do bezwzględnie koniecznych.

Więcej informacji: Zarządzenie nr 32 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 25 marca 2021 roku w sprawie: zasad funkcjonowania Uniwersytetu Jagiellońskiego od dnia 26 marca 2021 roku do dnia 11 kwietnia 2021 roku

Informacje odnośnie najnowszych zarządzeń i komunikatów możecie znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej UJ.