Poznaj MAFIĘ na nowo z UJ!

Projekt Mafia to przeniesienie starej, harcerskiej gry, którą na pewno każdy z Was pamięta z dzieciństwa, do świata cyberprzestrzeni. Będzie to okazja do zintegrowania się w małych grupach oraz dostarczenie sobie rozrywki poprzez granie online. Projekt ma na celu wykorzystanie programu Discord i innych możliwości technologicznych, aby urozmaicać spędzanie czasu w domu w tym trudnym czasie.

Czytajcie uważnie posty publikowane na wydarzeniu projektu na Facebooku, aby dowiedzieć się więcej o przebiegu gry!

Zapraszamy serdecznie Studentów UJ, innych krakowskich uczelni oraz Licealistów, dla których będzie to możliwością poznania Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz zaklimatyzowanie się w społeczności do której niedługo dołączą.

Wydarzenie powstało z inicjatywy Studentów II roku Pedagogiki o specjalności animacja społeczno-kulturowa. Współorganizatorem jest Samorząd Studentów Wydziału Filozoficznego.

Zachęcamy do udziału!

Odnośnik do wydarzenia projektu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/245092823248007/